1. Головна /
  2. Виробництво асфальтобетонних сумішей

Виробництво асфальтобетонних сумішей

Асфальтобетонні суміші сьогодні активно застосовуються під час ремонту вже експлуатованих дорожніх покриттів, а також для будівництва доріг і магістралей з нуля. Щоб виробляти високоякісну суміш, яка буде служити довго і ефективно після укладання дорожнього покриття, виробник повинен мати в наявності професійне сучасне обладнання, а також не порушувати технологію і співвідношення використовуваних компонентів.

Компанія «ПРОГРЕСДОРБУД» займається сьогодні не тільки проектуванням і будівництвом доріг та інших споруд, а й виробляє якісні асфальтобетонні суміші. Що є гарантією якості будь-якої суміші, пропонованої цим виробником?

Асфальтобетонні суміші - якість, на яке не впливає час

В основі кожної асфальтобетонної суміші лежать тверді природні наповнювачі, а також спеціальні в'язкі матеріали. При їх змішуванні, під час виготовлення сумішей, одним з найважливіших факторів є досягнення однорідності всієї маси, а також необхідний рівень щільності і густоти. При виготовленні асфальтобетонних сумішей, ми використовуємо тільки якісні компоненти, в числі яких гранітний відсів і мінеральні наповнювачі.