1. Головна /
  2. Холодний ресайклінг

Холодний ресайклінг

Використання технології холодного ресайклінгу або холодної регенерації, дозволяє сьогодні виконувати якісний дорожній ремонт, в ході якого старе асфальтобетонне покриття використовується як один з компонентів нового полотна.

Цю спеціалізовану послугу сьогодні пропонує компанія «ПРОГРЕСДОРБУД», що представляє собою надійного, серйозного і відповідального виконавця робіт, пов'язаних з ремонтом і будівництвом доріг. Чому холодний ресайклінг - це вигідна, практична і далекоглядна робота?

Холодний ресайклінг - якісна реставрація дороги

Компанія «ПРОГРЕСДОРБУД» завоювала популярність, повагу і довіру величезної кількості замовників, серед яких сьогодні знаходяться як представники невеликих організацій, які володіють різними об'єктами, так і великі солідні клієнти, які займаються масштабним будівництвом. Вся робота виконується за допомогою спеціальних машин Ресайклерів, за допомогою яких старе асфальтобетонне покриття подрібнюється, а також одночасно змішується з зміцнюючими і стабілізуючими добавками, за рахунок чого істотно підвищується якість нового дорожнього покриття.

Основними перевагами холодного ресайклінгу, що виділяють цю технологію на тлі інших, є:

  • Економічність і екологічність. Для того, щоб відреставрувати дорожнє полотно, не доведеться замовляти додаткові будівельні матеріали, а вся роботи виконується з дотриманням максимального рівня екологічної безпеки.
  • Висока якість. Використовуваний в процесі роботи метод дезінтеграції або подрібнення старого дорожнього полотна, дозволяє істотно продовжити термін служби нового покриття.
  • Мінімальний термін роботи. На відміну від інших типів ремонту та реставрації дороги, холодний ресайклінг дозволяє виконати роботу максимально швидко і ефективно. Роботу за цією технологією можна виконувати навіть в нічний час доби, за рахунок чого скорочуються встановлені терміни.

Фахівці компанії «ПРОГРЕСДОРБУД» мають багаторічний досвід роботи в цій сфері, а використання спецтехніки Wirtgen та новітніх технологій дорожнього ремонту і будівництва, дозволяє нам виконувати будь-яку роботу з гарантією якості.

Ресайклер Wirtgen в процесі роботи.

Весь робочий процес виконується не просто окремими фахівцями, а цілою командою, в якій працюють інженери, технологи та професійні будівельники. Це дозволяє не тільки грамотно спланувати весь робочий процес, але і врахувати всі можливі ризики і підводні камені, що з'являються в ході виконуваної роботи.