1. Головна /
  2. Фрезерування

Фрезерування

Щоб якісно і ефективно відремонтувати дорожнє асфальтоване покриття дороги, фахівці застосовують фрезерування асфальту, це зрізання верхнього зношеного шару, для підготовки до подальшого укладання полотна. Професійна робота виконується за допомогою спеціалізованої дорожньої техніки, а також використання багатофункціональних фрез.

Сьогодні фрезерування асфальту пропонує компанія «ПРОГРЕСДОРБУД», відома в своєму регіоні і далеко за його межами, як надійна і відповідальна команда фахівців, які гарантують високу якість дорожнього ремонту і будівництва.

Фрезерування асфальту - повертаємо життя дорожньому полотну

Сьогодні фахівці компанії «ПРОГРЕСДОРБУД» виконують фрезерування асфальтного дорожнього покриття двома основними способами: холодним і гарячим. Головними перевагами кожного з цих методів, є:

  • Гарантія ефективності результату і забезпечення високої якості нового дорожнього покриття;
  • Економічність, за рахунок зменшення робочої сили і ресурсів;
  • Підвищена швидкість виконання роботи будь-якої складності та обсягу, без втрати високої якості;
  • Безвідходність при знятті дорожнього покриття і абсолютна екологічність виконання фрезерування.

Для досягнення якісного та ефективного результату, фахівці компанії «ПРОГРЕСДОРБУД» застосовують спеціалізовану дорожню техніку і функціональні фрези Wirtgen, в залежності від типу і складності полотна. Кожна модель спецтехніки, що використовується для фрезерування асфальту на дорозі, має спеціальні функції регулювання глибини зрізання і ухилу, за рахунок чого знімається тільки потрібна товщина покриття, без пошкодження основи дорожнього полотна.

Велика фреза Wirtgen 200 в процесі роботи.

У числі особливостей і переваг, які залучають до співпраці з компанією великий потік нових і постійних замовників, виділяються:

  • Гарантія високої якості виконуваної роботи будь-якої складності;
  • Точне дотримання встановлених термінів виконання роботи;
  • Укладення офіційних юридичних договорів про тривале співробітництво;

Сьогодні співробітництво з компанією «ПРОГРЕСДОРБУД» вибирають не тільки власники масштабних об'єктів, а й державні організації, що забезпечують дорожнє будівництво в різних регіонах України. Фахівці компанії готові не тільки виконати будь-яку роботу з гарантією якості, а й надають повну інформаційну підтримку клієнтам, допомагаючи забезпечити максимальний рівень виконання роботи та обслуговування дорожнього покриття.