1. Головна /
  2. Будівництво доріг

Будівництво доріг

Будівництво доріг - це складний технічний процес, що складається з багатьох етапів, пов'язаних з проектуванням, підготовкою та облаштуванням не тільки основного полотна, а й тротуарів, пішохідних доріжок та під'їзних шляхів. Дорожнє будівництво - це один з основних напрямків, в якому компанія «ПРОГРЕСДОРБУД» пропонує професійні послуги, за розумною вартістю і з гарантією якості.

З яких основних етапів складається будівництво доріг, шосе і швидкісних магістралей? Чому замовляти цю роботу в компанії «ПРОГРЕСДОРБУД», завжди вигідно, зручно і практично?

Дорожнє будівництво - довіряємо роботу професіоналам

Як і будь-яке інше масштабне будівництво, дорожнє також починається з попередніх розрахунків і проектування. Це дозволяє не тільки точно розрахувати всі необхідні роботи і необхідні матеріали, але і врахувати всі ризики, пов'язані з подальшою експлуатацією дорожнього покриття. У компанії «ПРОГРЕСДОРБУД» будівництво доріг проводиться в кілька основних послідовних етапів, в числі яких:

  • Підготовка. Сюди включаються геодезичні дослідження, розробка плану майбутньої дороги, проектно-конструкторські та економічні розрахунки, а також підготовка проектної та технічної документації.
  • Розробка місцевості. На цьому етапі проводиться вирубка дерев і усунення інших перешкод, грунтові роботи, пов'язані з відсипання, вирівнюванням і ущільненням, облаштування дренажної системи і прокладки основних комунікацій.
  • Оформлення дорожньої основи. Залежно від типу дорожнього покриття, проводиться укладання геотекстилю, ущільнення піщаної подушки, монтаж георешітки або геосітки, а також відсипання щебеню і його проливання за допомогою бітумної емульсії.
  • Укладання асфальтобетонного покриття, з необхідним ухилом і укочуванням за допомогою професійних котків.
  • Облаштування території. Включає в себе оформлення тротуарів, бордюрів, лівневок, огорож, нанесення розмітки та встановлення дорожніх знаків і монтаж освітлення.

Всі ці та інші необхідні роботи, фахівці компанії «ПРОГРЕСДОРБУД» виконують під ключ, забезпечуючи високу якість кожного етапу.

При будівництві дороги або магістралі, майстри використовують сучасні технології, що застосовуються відомими великими компаніями, а власний автопарк з десятками одиниць автотранспорту з різною вантажопідйомністю і спецтехніки, дозволяє компанії виконувати повний комплекс робіт самостійно, не вдаючись до послуг підрядників або посередників.

Сучасна техніка для будівництва доріг

Коток дорожній СATERPILLAR СВ10

Коток дорожній HAMM HD 70

Коток дорожній BOMAG BW 24RH

Коток JCB Vibromax VM132

Асфальтоукладач гусеничний СATERPILLAR AP-655F

Автогрейдер SEM-919

Будівництво доріг з тими, хто гарантує якість, це запорука ефективного та довговічного результату!